Belediyelere katı atık toplama arcı

AKP Milletvekili Suat Kınıklıoğlu Başbakan Erdoğan’ın anahtarlarını teslim ettiği, Türkiye genelinde belediyelere hibe edilen Katı Atık Toplama Aracı Dağıtım Törenine katıldı.

Türkiye genelinde ihtiyacı olan belediyelere toplam 103 adet çöp kamyonunun dağıtıldığı törende Şabanözü Belediyesi’ne de çöp kamyonu hibe edildi. Törene Şabanözü Belediye Başkanı Ali Çapçı ile birlikte katılan Kınıklıoğlu Çevre ve Orman Bakanlığı’na hizmetlerinden dolayı teşekkür ederek “Sayın Başbakanımızın da belirttiği gibi AK Parti Hükümeti laf üretmiyor, iş üretiyor. Her konuda olduğu gibi çevre konusunda da halkımızın yaşam standartlarını yükseltmek, gelecek nesillere daha kaliteli bir hayat bırakmak için çalışmaya devam ediyoruz. Bu tören kapsamında Şabanözü Belediyesi’ne hibe edilen hizmet aracının hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.

Şabanözü Belediye Başkanı Ali Çapçı ise, Şabanözü Belediyesine çöp kamyonu hibe edilmesinden duyduğu memnuniyete dile getirerek “Hemşerilerim için hayırlı olmasını temenni ederim” dedi.