Dunlop

Belediye yaşlılarla birlikte

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Çankırı Belediyesi Yaşlılar Koordinasyon Merkezi, Çankırı İsmail Özdemir Huzurevinde huzurevi sakinlerine iftar yemeği düzenledi.

Huzurevinin bahçesine kurulan masalarda hep bir arada gerçekleştirilen iftar yemeğine, Çankırı Belediye Başkanı İrfan Dinç ve eşi Zeynep Dinç, Belediye Başkan Vekili Rafet Alemdar ve eşi Hatice Alemdar, Başkan Yardımcıları Mithat Kılıç, Arif Çiyan ve Mehmet Çayır, Sosyal Hizmetler İl Müdürü Vekili Yasin Bilir,Huzurevi Müdürü Tuncay Haskılıç,Sosyal Hizmetler Vakıf Müdürü Mehmet Akkaya ve Belediye Özel Kalem Müdürü Muharrem Ovacıklı katıldılar.

İftar yemeğine yaklaşık 1 saat önceden gelen Belediye Başkanı İrfan Dinç, Huzurevi sakinleriyle birebir sohbet ederek, gönüllerini aldı. Büyüklerinin hayır duasını alan Belediye Başkanı İrfan Dinç “Bu gün bu fırsatı bizlere hazırlayan Belediyemiz Yaşlılar Koordinasyon Merkezi ve Huzurevi yetkililerine çok teşekkür ediyorum. Böylesine manevi bir atmosferde büyüklerimizle birlikte iftar açacağız. Bir nebze olsun yaşlılarımızın yüzünü güldürmeyi başarabilirsek bizim için en güzel ödül olur. Onların göstereceği tebessüm hiçbir şeyle ölçülemez ”diyerek duygularını dile getirdi.