Bayındır’a ziyaret

Yönetim Kurulu üyeleriyle birlikte Çankırı Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İl Başkanı Yusuf Naci Bayındır’ı ziyaret eden Şehit ve Gazi Aileleri Derneği Başkanı Yüksel Teke, Türkiye’nin nüfus yoğunluğuna göre en fazla şehit veren ilinin Çankırı olduğunu söyledi. Şehit ve gazi aileleri olarak maddi bir beklenti içerisinde olmadıklarını ifade eden Teke, hükümetin terörle müzakere sürecine karşı çıktıklarını kaydetti.

MHP İl Başkanı Yusuf Naci Bayındır da Şehit ve Gazi Ailelerinin her türlü sıkıntılarında yanlarındaolduklarını ifade ederek, “Vatanı, milleti, bayrağı, dini ve devleti için canını hiçe sayan aziz kardeşlerimiz için bir kez daha Allah’tan rahmet diliyorum. Yaşadığınız tüm sıkıntılarda yanınızda olduğumuzu bilmenizi istiyorum. Sizin derdiniz, bizim derdimizdir. Ayrıca nazik ziyaretiniz için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum” dedi.  Ziyaret anısına Şehit ve Gazi Aileleri Derneği Başkanı Yüksel Teke, üzerinde Çankırılı şehitlerin resimlerinin bulunduğu saati MHP İl Başkanı Yusuf Naci Bayındır’a takdim ederek, “Sizlere verilebilecek en güzel, en uygun, en anlamlı hediyenin bu olacağını düşündük. Yeni göreviniz tekrar hayırlı olsun” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren MHP İl Başkanı Yusuf Naci Bayındır ise üzerinde şehit resimleri bulunan saatin kendilerine için özel bir anlamı olacağını belirterek, “Bizlere bu hediyeyi layık gördüğünüz için teşekkür ediyorum. Sizlerin yanında durmak, arasında bulunarak fotoğraf çektirmek benim için bir şeref ve gururdur. Bu saati partimizin en müstesna köşesine asacağız ve hiçbir zaman sizleri unutmayacağız. Allah hepinizden razı olsun” diye konuştu.