Başkan Dinç “Şimdi hizmet zamanı”

başkan (2)Çankırı Belediye Başkanlığı’na 3. kez üst üste seçilerek büyük bir başarıya imza atan Belediye Başkanı İrfan Dinç, halkın verdiği bu görevin sorumluluklarını daha da artırdığını belirterek “Şimdi hizmet zamanı” dedi.

Seçimin ardından yeni güne yeniden Belediye Başkanı olarak başlayan İrfan Dinç makamında vatandaşların tebriklerini kabul etti. Yayınladığı mesajda birlik ve beraberlik vurgusu yapan Başkan Dinç şunları söyledi:

“30 Mart 2014 Mahalli Seçimleri tüm Türkiye’de olduğu gibi Çankırı’mızda da büyük bir olgunluk içerisinde tamamlanmıştır.
Çankırılı hemşehrilerimiz de demokrasiye ve demokrasinin en önemli simgesi olan sandığa adeta koşarcasına gitmişler ve vatandaşlık görevini layıkı ile yerine getirmişlerdir. Öncelikle demokrasiye ve sandığa sahip çıkan Çankırılı hemşehrilerime teşekkür ve takdir duygularımı ifade ediyorum. Yapılan seçimler sonucunda şahsımı 3. kez belediye başkanlığı görevine layık gören hemşehrilerime şükranlarımı sunuyor, teşekkür ediyorum.
Zorlu seçim maratonu sırasında gece gündüz yanımda olan aileme, her zaman bizlerin yanında olan ve bizleri destekleyen kıymetli milletvekillerimize, partimizin İl ve ilçe teşkilatlarına, Kadın ve Gençlik Kollarımıza,kendilerine hizmetten her zaman onur duyduğum değerli hanımefendilere, sevgili gençlerimize, partili partisiz tüm vatandaşlarıma canı gönülden teşekkür ediyor, şükranlarımı sunuyorum. Seçim sonuçları göstermiştir ki; Çankırı halkı çalışmalarımızı ve projelerimizi takdir etmiştir. Bugünkü başarımızda 10 yıllık hizmet sürecinde projelerimizin gerçekleşmesinde çok büyük emeği olan çok değerli çalışma arkadaşlarımıza Başkan Yardımcılarımdan, müdürlerimize, her kademede çalışan arkadaşlarımıza da şahsım ve Çankırı halkı adına teşekkür ediyorum.

Seçim bitti şimdi hizmet zamanı diyor, kaldığımız yerden projelerimize ve hizmetimize devam edeceğimizi ifade etmek istiyorum. Bizlere tevdi edilen bu görevle sorumluluğumuz daha da artmıştır. Şahsımı 3.kez bu göreve layık gören hemşerilerime saygı ve sevgilerimi sunuyorum. “