Bakanı Kasapoğlu, geçerken uğradı

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, inşaatı devam eden Çankırı Yarı Olimpik Kapalı Yüzme Havuzu inşaatında incelemelerde bulundu.

Atatürk ve İstiklal Yolu Yürüşü’ne katılmak üzere Kastamonu’ya giden Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, program sonrasında Ankara’ya dönerken, yol kenarında bulunan havuz inşaatına baktı.

2015 yılında kullanıma kapatılıp yıkıldıktan tam 6 yıl sonra yeniden inşasına başlanılan yeni yüzme havuzunda incelemelerde bulunan Bakan Kasapoğlu, Çankırı’da yüzme bilmeyen kalmasın projesini hayata geçireceklerini aktardı.

Bakan Kasapoğlu, Kastamonu’daki programlarının ardından İlimize geldi. İstasyon Kavşağı mevkiindeki Yarı Olimpik Kapalı Yüzme Havuzu inşaatına geçen Kasapoğlu, burada Valimiz Abdullah Ayaz, AK Parti İl Başkanı Abdulkadir Çelik, Gençlik ve Spor İl Müdürü Sadık AK ve diğer yetkililer tarafından karşılandı. İnşaat hakkında bilgi alan Kasapoğlu, burada yaptığı açıklamada, Çankırı’nın hem ilçe ve köylerinde hem de şehir merkezinde birçok spor yatırımı bulunduğunu söyledi. Yapımı devam eden havuzun da bunlardan biri olduğunu belirten Kasapoğlu, “Hızlı bir şekilde ilerlediğini gördük. ‘Yüzme bilmeyen kalmasın’ projesiyle Çankırı inşallah öncü illerden biri olacak. Havuz da inşallah büyük bir katkı sağlayacak.” diye konuştu.

Bakan Kasapoğlu, incelemelerinin ardından ilimizden ayrıldı.

2015 yılında kullanıma kapatılarak y

Çankırı Postası her hakkı saklıdır. OKU, YORUMLA ve PAYLAŞ ==> https://www.cankiripostasi.com/spor/kapali-havuzunun-akibeti-belli-oldu-h8332.html

Çankırı Postası