Bakan Yardımcısına Çankırı’dan Ziyaret

Çankırı Memur-Sen’e bağlı Eğitim Bir-Sen Şube Başkanı Kasım Karatekin ile Büro Memur-Sen ve Memur-Sen İl Başkanı Ali Solak ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakan Yardımcılığı görevine atanan ve geçmiş yıllarda Eğitim-Bir-Sen’in Genel Sekreterliğini de yürüten Halil Etyemez’e hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi.

 

Ziyarette söz alan Memur-Sen Çankırı İl Başkanı Ali Solak “Yeni görevinizin size ve milletimize hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum.” dedi. Eğitim Bir-Sen Çankırı Şube Başkanı Kasım Karatekin ise hayırlı olsun temennisi ile: “Sendikacılığı ve memurların sorunlarını iyi bilen bir kişi olarak gerek kamu çalışanlarına gerekse milletimize faydalı işler yapacağınıza inanıyorum” şeklinde konuştu. Bakan Yardımcısı Etyemez de ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Çankırı’da ki sendika çalışmalarını yakından bildiğini ve başarılar dilediğini belirtti.

 

Sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşen ziyaret sonrası heyet bakanlıkta çeşitli birimlerde çalışan Çankırılılar’ı da ziyaret ederek bakanlıktan ayrıldı.