AVM’de Panera rüzgarı esti

Farklı çesitlerde pastalar, ekmekler, çörekler satan, bunların yanında panini, salata, sandviç gibi aperatif yiyecekler hizmetini bir arada veren Panera Cafe&Bistro Yunus AVM’de açıldı.

 

Cumartesi günü akşam saatlerinde gerçekleştirilen Panera Cafe&Bistro’nun açılışına Vali Yardımcıları Bedrettin Sağsöz ve Şerefnur Oktay, Çankırı Karatekin Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ali İbrahim Savaş, Belediye Başkanı İrfan Dinç, siyasi parti il başkanları, daire müdürleri, esnaflar ve çok sayıda vatandaş katıldı.

 

Açılış öncesi görüşlerini aldığımız Çankırı Karatekin Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ali İbrahim Şavaş “Böylesi güzel mekanların Çankırımızda açılması bizleri ve öğrencilerimizi mutlu etmiştir. Öğrencilerimiz artık Çankırı’da bir sosyal alan yok diye Ankara’ya gitmek zorunda kalmayacağını düşünüyorum. İşletme sahibi genç kardeşimizi tebrik ediyorum” dedi.

 

Hoş bir müzik eşliğinde dünya yiyecek ve içeceklerini tüketecek müşterileri için güzel bir mekan oluşturan Çankırılı İşadamı İsmail Umutlu’yu tebrik ediyor, bol kazançlar diliyoruz