Dunlop
featured

Atalay, “Utanılacak hiç bir işimiz olmadı”

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Cumhuriyet Halk Partisi Milletvekili Aday Adayı Murat Berat Atalay gazetemizi ziyaret etti
Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Kazım Kayıkçı ve Genel Yayın Yönetmenimiz Çetin Kapdan’la bir süre görüşen Atalay, “Milletin başına ördükleri çorabı çıkartmak için bu yola çıktım” dedi.
13 yıldır Çankırı’da işlettiği akaryakıt istasyonuyla vatandaşlara hizmet verdiğini anlatan Atalay, seçim turlarına erken başladıklarını ve erken kepenk açtıklarını söyledi.
Bugüne kadar utanılacak hiç bir işin içerine girmediğini ifade eden Atalay, “Entrikaya girmeden vatandaşların karşısına çıktık. Önümüzde koca bir zaman var. Utanılacak hiçbir işimiz olmadı. 13 yıldır hemşerilerimize yardım etme gayretindeyim. Vatandaşlarımızın, köylümüzün derdini çok iyi biliyorum. Sanayici, fabrikatör değilim. Memleketin öz çocuğuyum ve memleketi bilen bir insanım” diye konuştu.
AKP hükümetinin ekonomiyi ve ülke bütünlüğünü zora soktuğunu dile getiren Atalay, “Milletin başına çorap ördüler. Biz milletin başına örülen çorabı çıkartmak için bu yola çıktık. Milli ve manevi değerlerimiz sıkıntıya girdi. Yolsuzluğu hırsızlık olarak görmeyen bir iktidar var karşımızda” ifadelerini kullandı.
Atalay, milliyetçi bir yapısı olduğunu vurguladı.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Kazım Kayıkçı ve Genel Yayın Yönetmenimiz Çetin Kapdan da Atalay’a başarılar diledi.
Ziyaretlerinde Atalay’a CHP İl Başkanı Fikret Tatlıcı ile partililer eşlik etti.