Dunlop

ASKF’den Vefa Örneği

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ÇASKF) yönetim kurulu, geçmiş dönemlerde Çankırı Amatör Lig’te futbol ve voleybol oynayan Erol Kadri’yi hasta yatağında ziyaret etti.

ÇASKF Başkanı Ahmet Çardak, ziyarette yaptığı konuşmada Erol Kadri’nin uzun yıllar Çankırı’da futbol oynadığını ve aynı dönemlerde Çankırı’da yerel bir gazetede gazeteci olarak çalıştığını söyledi. Amatör sporların dostluk kavramını da geliştirdiğini anlatan Çardak, Kadri’ye geçmiş olsun dileklerini sundu ve ASKF olarak her zaman arkasında olduklarını ifade etti.

Bu tür ziyaretleri sıklaştıracaklarını söyleyen Çardak, Kadri’nin eski dönemlerden takım arkadaşlarını da ziyaret edeceklerini belirterek sözlerini noktaladı.

Ziyarete katılan ASKF Yönetim Kurulu Üyesi ve Çankırıspor yöneticisi Adnan Şahin de eski günleri yad etmenin mutluluğunu yaşadıklarını söyledi. O dönemlerde kendisinin de Çankırı Belediyespor’un profesyonel futbolcusu olduğunu aktaran Şahin, Kadri’nin gazetelerde yazdığı yazıları halen hatırladığını belirtti.

Erol Kadri ise yıllar sonra o günlerin aklına geldiğini ve ziyaretin kendisini duygulandırdığını dile getirdi. Sohbet tarzında devam eden ziyarette Erol Kadri, geçmiş yıllardaki gazetecilik anılarını anlatırken, duygusal anlar yaşandı. • Mehmet Türk