Ameliyat Masasından Nikah Masasına

Dünya Kadınlar Gününde Çankırı Devlet Hastanesinde nikah töreni düzenlendi.

Törene Vali Vahdettin Özcan, Milletvekilleri İdris Şahin, Hüseyin Filiz, Belediye Başkanı İrfan Dinç, Kamu Hastaneleri Finans Hizmetleri Başkan Yrd. Orhan Koç, Kamu Hastaneleri Genel Sekreteri Mehmet Tahiroğlu, Başhekim İsmail Çağatay Topçu, hastane çalışanları ile  gelin ve damatın yakınları katıldı.

Geçtiğimiz günlerde yaptığı trafik kazası sonucu bel ve omurgasındaki kırık nedeniyle ameliyat olup hastanede tedavi gördüğünden 2 Mart tarihindeki nikah ve düğün merasimi gerçekleşmeyen Bayramören Halk Sağlığı merkezinde Acil Tıp Teknisyeni olarak çalışan Neriman Kayar, Dünya Kadınlar gününde Devlet Hastanesinde düzenlenen nikah töreni ile Çankırı’da uzun yıllar unutulmayacak mutlu bir an yaşattı.

Trabzonlu Neriman Kayar ve Yusuf Bahadır çiftinin Nikah memurluğunu Belediye Başkanı İrfan Dinç Nikah şahitliğini ise Vali Vahdettin Özcan, Milletvekilleri İdris Şahin, Hüseyin Filiz, Kamu Hastaneleri Finans Hizmetleri Başkan Yrd. Orhan Koç, Kamu Hastaneleri Genel Sekreteri Mehmet Tahiroğlu, Başhekim İsmail Çağatay Topçu ve gelinin yakını Hasan Resuloğlu yaptı.

Nikah Memuru ve Şahitlerinin” Hayırlı uğurlu olsun. Allah Mesut etsin” dileklerinin ardından Vali Özcan gelin Neriman Kayar’a aile cüzdanını takdim etti.