AKP’YE ZİYARET

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Şahin, Çankırı AK Parti İl Başkanlığını ziyaret ederek önümüzdeki yerel seçimlerde Çankırı’dan derece beklediklerini ifade etti.

İl Başkanlıklarına girdiğimde evime girmiş gibi bir his duyuyorum diyerek açıklamalarda bulunan Bakan Şahin “Millete hizmet etme yolculuğun AK Parti iktidarımızla anlımız ak, başımız dik devam ediyor. Şehirdeki heyecan kendiliğinden olmuyor. Hem Liderimizin gücü ve vizyonu hem de sizin yereldeki gayretinizle oluyor. Sizler bizlerin gönül elçilerisiniz. Halkımızla aramızdaki en önemli köprü sizlersiniz. Biz işin görünen kısmıyız ama burada çok sessiz kahramanlar var. Bizim buradaki güzümüz sizin mevcudiyetinizle alakalıdır. Siz arkamızda sağlam durduğunuz için biz bunları yapabiliyoruz. Üzerimizde çok büyük bir sorumluluk var, hem bölgesel hem de küresel olmak üzere. Geldiğimiz nokta çok önemli ama yeterli değil. Önümüzdeki engelleri aşmamız lazım. Önümüzde çok önemli yerel seçim ve Cumhurbaşkanımızı halkın seçeceği bir süreç yaşayacağız. Günler, haftalar, yıllar bir başlıyor bir bitiyor. Allah’u Teala hep çalışanın yanında olmuştur. Bizim en büyük gücümüz samimiyetimiz ve gayretimizdir. Allah’ın izniyle bu önümüzdeki süreçte milletin terazisine çıktığımızda biz Çankırı’dan derece bekliyoruz. Ben Türkiye’de her yeri dolaşıyorum, Çankırı’da mükemmel bir enerji gördüm. Bu enerjiyi sandıkta berekete dönüştürmeliyiz. Allah’ın izniyle Çankırı’daki enerjiniz dereceye dönüşebilecek güçte. Tek yapmanız gereken birlikte hareket edip, takım olarak çalışmanızdır. Biz hep birlikte Çankırı’yız, hem birlikte Türkiye’yiz. En büyük gücümüz sizsiniz” dedi.

Açıklamalar sonrasında Bakan Şahin’e çeşitli hediyeler ve Çerkeş’ten getirilen bir çıta bal hediye edilip “Çok şeker bir bayan Bakanımız olduğunuz için bal ikram ediyoruz” dedi.

AK Parti Kadın Kolları İl Başkanı Fatma Öztürk’ün bayan bayana Türk Kahvesi içme isteği Bakan Şahin ve Milletvekili Şahin tarafından olumlu karşılanmadı. Sadece bayanlar denilince Bakan ve Milletvekili itiraz ederek “Her türlü ayrımcılığa karşıyız” dediler.

AK Parti Kadın Kolları İl Başkanı Fatma Öztürk’te İl Başkanlığındaki herkese Türk kahvesi ikram ederek “40 yıl hatırlanmak istediklerini ifade ettiler.