AK Partili İl Başkanı, Danışmanı Yumrukladı

Çankırı Ak Parti İl Başkanı, partisinde görev yapan milletvekilinin danışmanını yumrukladı.

Çankırı Ak Parti 61. İl Danışma Meclisi toplantısına katılan İl Başkanı Salim Çivitçioğlu, toplantının basına kapalı bölümünde Çankırı Ak Parti Milletvekili Hüseyin Filiz’in danışmanı Ercan Irmak ile tartıştı. Toplantının ardından salon çıkışında Danışman Irmak’ın üzerine yürüyen Çivitçioğlu, ‘ne konuştuğunu bileceksin’ diyerek Irmak’ın yüzüne yumruk attı.

Kalabalığın arasında neye uğradığını şaşıran Irmak, Ak Parti Gençlik Kolları Başkan Yardımcısı Hüseyin Kılıç’ın üzerine yıkıldı. Tartışma çevredekiler tarafından sakinleştirilirken, Irmak’ın yüzünde şişlik oluştuğu bildirildi.

Yaşanan kavga anı, güvenlik kameraları tarafından saniye saniye görüntülendi.

– DANIŞMAN IRMAK, “ÇOK KIRILDIM”

İl Başkanı tarafından darp edilen Çankırı Ak Parti Milletvekili Hüseyin Filiz’in danışmanı Ercan Irmak, yaşanan tatsız olay nedeniyle üzün olduğunu belirtti.

İl Başkanı Salim Çivitçioğlu’nun Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın Çankırı’daki temsilcisi olduğunu ifade eden Irmak, “Bu olayın toplum içerisinde yapılması beni gerçekten çok üzdü ve yıprattı. Biz topluma örnek olması gereken insanlarız. Ben vatandaşların derdini, sıkıntısını dinlemeye çalışırken, bana yumruk attı. Çok üzgünüm ve diyecek fazla bir şey bulamıyorum” dedi.

Irmak, olayın ardından yüzünde çeşitli şişlikler oluştuğunu sözlerine ekledi.

akp (5)

Yazarlarımız Hakkında