AK Parti İl Başkanlığı çeşitli ziyaretler gerçekleştirdi

AK Parti Çankırı İl Başkanlığı çeşitli ziyaretlerde bulundu.

AK Parti Çankırı İl Başkanlığı  Çankırı Valisi Abdullah Ayaz, Cumhuriyet Başsavcısı Oğuz Şükrü Ener ve Çankırı Baro Başkanı Av. Mustafa Deniz, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Osman Karadeniz, Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Necati Akdoğan, Çankırı Emniyet Müdürü Yılmaz Delen, Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Ahmet Kurt, Memur Sen Çankırı İl Temsilcisi Ahmet Dönmez, Türkiye Kamu Sen Temsilcisi İsmail Ayhan, Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirlet Odası Başkanı Hüseyin Yakar, Damızlık Koyun, Keçi Yetiştiricileri Birliği Başkanı Ahmet Susam’ı ziyaret etti.

AK Parti Çankırı İl Başkanı Av. Abdulkadir Çelik ve beraberinde Çankırı Milletvekili ve Grup Başkanvekili Av. Muhammet Emin Akbaşoğlu, Çankırı Milletvekili Salim Çivitcioğlu,  İl Genel Meclisi Başkanı Mustafa Çıbık, Merkez İlçe Başkanı Bahri Kılıç, Gençlik Kolları Başkanı İsmail Çiftçi ile Çankırı Valisi Abdullah Ayaz, Cumhuriyet Başsavcısı Oğuz Şükrü Ener ve Çankırı Baro Başkanı Av. Mustafa Deniz, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Osman Karadeniz, Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Necati Akdoğan Çankırı Emniyet Müdürü Yılmaz Delen, Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Ahmet Kurt, Memur Sen Çankırı İl Temsilcisi Ahmet Dönmez, Türkiye Kamu Sen Temsilcisi İsmail Ayhan, Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirlet Odası Başkanı Hüseyin Yakar, Damızlık Koyun, Keçi Yetiştiricileri Birliği Başkanı Ahmet Susam’ı ziyaret etti.

Ziyaretler il genelinde yapılması planlanan yatırımlar hakkında istişare yapılırken Çankırı Baro Başkanlığına seçilen Av. Mustafa Deniz ve   Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Necati Akdoğan’ı tebriklerini ilettiler.

Yapılan ziyaretlerle ilgili açıklamada bulunan AK Parti İl Başkanı Av. Abdulkadir Çelik, “İlimize yeni yatırımların gelmesi için elimizden geldiğince çabalıyoruz. Ziyaretlerimize de devam edeceğiz. İlimizde yapılması hedeflenen her yatırım için bakanlıklar düzeyinde girişimlerimizi sürdürmekte ve takiplerini yapmaktayız. Projelerin hızlanması vatandaşlarımızın refah seviyesinin artması ve ilimizin çehresinin değişmesi konusunda yapmış olduğumuz girişimler doğrultusunda paydaşlarımızla istişarelerde bulunarak işleri hızlandırma gayreti içerisindeyiz.”