Dunlop

Açıklama yok, dedikodu var

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Çankırıspor Kulüp Başkanı Sevda Karaali’nin bu günlerde ağzını bıçak açmıyor.

Geçtiğimiz hafta basın toplantısı düzenleyeceğini ve çeşitli açıklamalar yapacağını söyleyen Bayan Karaali, işi nedeniyle toplantıyı iptal etmiş, Çankırısporlu taraftarlar hafta boyunca kulüpten bihaber kalmıştı. Maçlardan sonra basın mensuplarına maç hakkında açıklamalar yapan Karaali, hafta sonu oynanan olaylı maç sonrasında bu geleneğini de bozdu. 3 haftadır kulüpten herhangi bir açıklama yapılmaması çeşitli dedikodulara neden olurken, teknik sorumlu Hakan Yılmaz’ın gidip gitmeyeceği de sokağın ağzına sakız oldu.

Hafta sonu oynanan ve 3-2 kaybedilen Fethiyespor maçının 60. dakikasında hakeme itiraz ederek saha dışına gönderilen Hakan Yılmaz’ın, görevli yaka kartını yere atması bazı taraftarlar arasında “istifa sinyali” olarak yorumlanırken, bazı taraftarlarda maç sonunda Hakan Yılmaz’ın futbolcularıyla helalleşerek Çankırı’dan ayrıldığını iddia ediyor.

Tüm bu dedikodular Çankırı sokaklarında yankı bulurken kulüpten herhangi bir resmi açıklama yapılmaması merakları iki katına çıkartıyor.

Öte yandan Fethiyespor maçının 60. dakikasında hakeme itiraz ederek saha dışına gönderilen Hakan Yılmaz’ın yaka kartını yere atmasına yönetimin tepkisinin ne olacağı tartışılırken, TFDK’nın Hakan Yılmaz’a ceza vermesi bekleniyor.