Dunlop

Açı Dershanesi, Çankırı Şampiyonlarını açıkladı

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

SBS ve LYS sınavlarının açıklanmasının ardından geçen sürede Çankırı’nın gerçek şampiyonları da ortaya çıktı. Açı Dershanesi, Çankırı’nın gerçek şampiyonlarını açıkladı. Buna göre 7. sınıflarda Deniz Börekçi Çankırı birincisi olurken, LYS’de de yine Açı Dershanesi öğrencisi Kader Kalemli TS Çankırı birincisi oldu.

 

Açı Dershanesi öğrencilerinden Deniz Börekçi 494,72 puanla SBS Çankırı birincisi, Kader Kalemli de TS 2 alanında 500 puan alarak Çankırı birincisi ve Türkiye 477’si oldu.

Dün Açı Dershanesi’nde yapılan basın toplantısında duygularını dile getiren Deniz Börekçi, bu sonucun sürpriz olmadığını söyledi. Düzenli ve disiplinli bir çalışma metodu ile sınavlara hazırlandığını belirten Börekçi, günlük ortalama 4 saat ders çalıştığını ifade etti.

Sınava girecek öğrencilerin dershaneye mutlaka gitmeleri gerektiği önerisinde bulunan Börekçi, bu başarılı sonuçta emeği geçen, dershane ve okul öğretmenleri ile ailesine teşekkür etti.

Açı Dershanesi yöneticisi Ayhan Nigar ise Deniz Börekçi’yi başarısından dolayı kutladığını söyledi. Çankırı’da 3 yıldır eğitim alanında faaliyet gösterdiklerini ve bu süreçte olduğu gibi bundan sonra da başarılara imza atacaklarını söyleyen Nigar, sınavlara giren bütün öğrencileri tebrik etti.

Başarının disiplinli çalışma ve iyi bir ekip işi olduğunu da vurgulayan Ayhan Nigar, Dershane öğretmenlerine de gösterdiği başarılardan dolayı teşekkür etti.