Dunlop

44. yaşımıza girdik

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İki büyük günü bir arada yaşamanın mutluluğunu siz okurlarımızla yaşadık. 30 Ağustos 1969 yılında yayın hayatına başlayan gazeteniz Karatekin’in 44. yaş günü ve büyük zaferin 90. yılını dün hep birlikte yaşadık.

44. yaşımıza girmenin mutluluğunu dün gazetemiz tesislerinde okurlarımızla paylaştık. Başta Vali Vahdettin Özcan, AKP İl Başkanı Salim Çivitçioğlu, AKP Merkez İlçe Başkanı Musa Çağlar, İl Genel Meclisi Başkanı Osman Canbaz, Karatekin Üniversitesi Rektör Yardımcısı Rıza Gürbüz, Bizim Çankırı Gazetesi imtiyaz sahibi Ali Kör, Doğruyol Gazetesi imtiyaz sahibi İrfan Hoşafçıoğlu, Yeni Gün Gazetesi imtiyaz sahibi Ömer Karaman ve çok sayıda vatandaş bu mutlu günümüzde bizleri yalnız bırakmadı.

Programa katılan Vali Vahdettin Özcan, yerel basının önemine değinerek, “Sizler de kamu görevi görüyor ve vatandaşı aydınlatıyorsunuz, onların dilek ve isteklerinizi sütunlarınıza taşıyorsunuz. Bu anlamda bizlere de yardımcı oluyorsunuz. 43 yıldır yayın hayatına devam ederek bu görevi devam ettirmeniz, vatandaşın doğru bilgilendirilmesine katkıda bulunmanız, zor ve meşakkatli bu mesleği sürdürmeniz tarafımdan memnuniyetle karşılanmıştır” dedi.