4 aylık Erdemir yardımlarını bekliyor

4 aylık Ahmet Eren Erdemir sizin yardımlarınızı bekliyor.  Doğuştan Hidrosefali hastası (Omuruluk sinirleri vücudunun dışında) vücudunun alt kısmı kısmi felç olan  Erdemir’in hayatı zorluklarla geçiyor. Rahatsızlığı nedeniyle 4 aya 3 ameliyat sığdıran ve 3 ameliyat daha olacak olan Erdemir şu anda evinde tıbbi cihazlara bağlı bir şekilde hayata tutunmaya çalışıyor.

Çocuğunun rahatsızlığı nedeniyle onun tedavisiyle uğraşmaya çalışan baba Mustafa Erdemir bu nedenle işsiz kaldı ve 4 aydır işsiz.

Rahatsızlığı nedeniyle bazı ilaç ve tıbbi cihazların devlet tarafından karşılanması Mustafa Erdemir’i en fazla zora sokan durum oldu. Bir yandan çocuğu ile uğraşan ve bir yandan da iş arayan Mustafa Erdemir artan ilaç paraları nedeniyle zor durumda olduğunu ve hayırsever vatandaşlardan ve yetkililerden yardım beklediğini ifade etti.

Aynı zamanda kiracı olan ve kirasını ödeyemediği için  ev sahibine açık senet imzalayan Erdemir’in anne ve babası imzalanan bu senedi ödemek için rahatsızlıklarına rağmen köy çobanlığı yapıyor. Su ve elektrik borcunu dahi ödeyemediğini ifade eden Mustafa Erdemir, “çocuğumun mamasını alacak beş kuruşum dahi yok” dedi.

Yardımda bulunmak isteyen vatandaşlar: Ziraat Bankası Çankırı Şubesi 042948384451 5001 nolu hesaba yardım yapabilirler.