Dunlop
featured

2 bin öğrenciye yardım

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Birleşmiş Markalar Derneği tarafından gerçekleştirilen proje çerçevesinde 2 bin öğrenciye kaban ve bot dağıtıldı.
Türkiye’nin markaları Türkiye’nin çocuklarını giydiriyor proje çerçevesinde Birleşmiş Markalar Derneği tarafından Çankırı merkezde 50 okuldaki 2 bin çocuğa bot ve kaban dağıtımı yapıldı.
Gerçekleştirilen proje çerçevesinde dün Şehit Yahya Coşkuner Ortaokulu’nda 60 öğrenciye kaban ve bot verildi. Vali Vahdettin Özcan’ın da katıldığı programda bot ve kabanlarını alan öğrencilerin sevinçleri gözlerinden okundu.
Program öncesi kısa bir konuşma yapan Vali Vahdettin Özcan, “Marifet İltifata tabidir. Ve bunun basın aracılığı ile duyurulması da bizim görevimizdir” dedi.
Gerçekleştirilen projenin her ilde uygulandığını ve en fazla yardımı Çankırı’nın aldığını da aktaran Vali Özcan, 50 okulumuzdan toplam 2 bin öğrencimize bot ve kaban yardımı yapıldı. Bu manada LC WAIKIKI sahibi sayın Vahap Küçük beye teşekkür ediyorum. Sayın Vahap Küçük ayrıca ilimizde 21 öğrenciye de burs yardımında bulunmakta” dedi.
Öğrencilere de seslenen Vali Özcan, “Bu hediyeler sizlerin göstermiş oldu başarı ve gayret için. Sizler yeter ki başarı ve gayret gösterin bizler sizlere her zaman ödüllendiririz” dedi.
Şehit Yahya Coşkuner Okul Aile Birliği Başkanı Mustafa Çelik’de Vali Vahdettin Özcan ve emeği geçenlere teşekkür etti.
Vali Özcan’ın kısa konuşmasının ardından öğrencilere hediyeleri takdim edildi. Vali Özcan’ın öğrencileri tek tek giydirdiği esnada bir öğrenciye montu çok kısa geldi. Yaşanan olay sonrasında Vali Özcan büyük tepki göstererek, , “Böyle bir organizasyonda bir öğrencinin beden ölçünü öğrenemiyorsak hiç bir şeyi başaramamışız demektir. Niçin düzgün iş yapmıyorsunuz? Neden bunları takip etmiyorsunuz? Böyle küçük bir aksaklık olabilir mi? Ama görüyorsunuz oldu” dedi.
MANÅžET