Galibiyeti unuttuk

3. Lig 2. Grupta mücadele veren Çankırıspor yenilgi serisini sürdürüyor. Kendi saha ve seyircisi önünde Gölcükspor ile karşı karşıya gelen Çankırıspor yine seyircisini üzdü ve maçtan 4-2 yenik ayrıldı.
Her iki yarıda da etkisiz bir oyun sergileyen Çankırıspor rakip takımın ataklarını önleyemedi ve bundan önceki maçlarda olduğu gibi sahadan puansız ayrıldı.
Geçen sezon başarısız bir grafik sergileyerek 2. ligden 3. lige düşen Çankırıspor’da işler yolunda gitmiyor. Ligde oynadığı 8 maçta 1 beraberlik ve 7 yenilgi alan Çankırıspor, 1 puanla ligin son sırasında yer alıyor. Gol yollarında da oldukça etkisiz olan Çankırıspor, attığı 5 gol karşılık kalesinde 18 gol gördü
STAT: Ilgaz
HAKEMLER: Emre Türkmen, Murat Güçlü, Serkan Ayan, Sinan Ertünğü
ÇANKIRISPOR: Burak Karabacak, Murat Mercan, Emre Erol, Umut Koray Öz, Ozan Çetinkaya, Abdurrahman Veli Akça (Dk. 27 lim Günel), Engiz Gazal (Dk. 58 Enes Sevimli), Tolga Uslu (Dk. 72 Bahadır Duran), Melik Sermet Kayaş, Sinan Ölmez, Temel Taşkın.
GÖLCÜKSPOR: Gökhan Yenigün, Savaş Doğan, Okan Aslan, Gökhan Açıkgöz, Ensar Çetinkaya, Sezgin Bektaş (Dk. 75 Niyazi Nayernazlı), Kemal Atıcı (Dk. 73 Emre Kurt), Macit Arabacı, Yeldar Yamaç (Dk. 57 Oğuzhan Demirer), Cemal Doğu, Aykut Çift.
GOLLER: Dk. 2 Cemal Doğu, Dk. 24 ve 33 Sezgin Bektaş (pen.), Dk. 61 Cemal Doğu (Gölcükspor)
Dk. 36 Ozan Çetinkaya, Dk. 83 Ozan Çetinkaya (Çankırıspor)
SARI KARTLAR: Dk. 23 Murat Mercan, Dk. 90+3 Emre Erol, Dk. 90+4 Melik Sermet Kayaş (Çankırıspor). Dk. 54 Gökhan (Gölcükspor)