“Ramazan Bayramınız Kutlu Olusun”

Ramazan Bayramı nedeniyle Vali Vahdettin Özcan yazılı bir açıklama yaparak tüm halkımızın bayramını kutladı. Özcan konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada, “Bayramlar, mutlulukların paylaşıldığı; birlik, beraberlik, kardeşlik, dostluk duygularının güçlendirildiği; dargınlık ve kırgınlıkların unutulduğu; insanların kaynaşmasına ve barışın tesisine aracılık eden özel günlerdir.

İlimizde Bayramın huzur içerisinde kutlanması için gerekli önlemler alınmıştır. Vatandaşlarımızın can ve mal güvenliği için; bayramın gözyaşlarından uzak ve sevinçlerle kutlanabilmesi için, trafik hareketlerinde dikkatli olmalarını bilhassa istirham ediyorum.

Çankırı Valisi olarak vatandaş odaklı hizmet anlayışında hareketle hizmetlerde “mutluluğu ve memnuniyeti” en yüksek noktaya çıkarmayı amaçladığımızı belirtmek isterim.

Bu güzel vatan üzerinde daha nice Ramazan Bayramlarını idrak etmemiz dileğiyle, tüm Çankırı halkının, kamu kurum ve kuruluşlarında çalışanların, adli ve askeri erkânın, emniyet teşkilatının ve basın mensuplarının Ramazan Bayramını kutlar, bayramın İlimize, ülkemize ve bütün insanlığa barış ve mutluluk getirmesi dileklerimle, sevgi ve saygılar sunarım” dedi

 

NOT: İlimizde kamu görevlileriyle muhterem halkımız arasında toplu bayramlaşma; Bayramın 1. günü (19.08.2012 Pazar) saat 10.30 – 11.30 arasında Atatürk Kültür ve Sanat Merkezi’nde yapılacak olup, müteakiben Huzurevi, Hastane, İl Emniyet Müdürlüğü, 100.Yıl Yetiştirme Yurdu, Cezaevi, İl Jandarma Komutanlığı ve Korgun Sevgi Evleri ziyaret edilecektir.

 

 

Yazarlarımız Hakkında