“Keyfimizden burada değiliz”

Hafta sonu kendi saha ve seyircisi önünde Fethiyespor’u konuk edecek olan Çankırıspor, antrenmanlarını dün yaptığı çift kale idmanla sürdürdü.

Kadrosunda 2 sakat futbolcu bulunan mavi – beyazlılarda, ayrıca Cevat’ında iğne ile idmanlara katıldığı öğrenildi.

Maç hakkında bir açıklama yapan Teknik Direktör Hakan Yılmaz, hafta sonu oynanan ve 3-2 kaybedilen Trabzon maçını hatırlatarak, “ Biz sahipsiz bir takımız, bu yüzden hakemler çok kolay düdük çalıyorlar. 2- 0 yenilirken, 3- 2 öne geçtik, ama hakemler ofsayt olduğu için iptal etti. Defalarca pozisyonu izledik ama ofsaytı göremedik. Maçı izleyen gözlemci bile maç sonunda hakeme isyan etti. Dediğim gibi biz sahipsiz bir takımız, kolayca düdük çalıyorlar” dedi.

İstifa dedikoduları hakkında da kısa bir açıklama yapan Yılmaz, istifa etmeyeceğinin sinyallerini verdi. Taraftarın destek vermediğini ve yalnız kaldıklarını dile getiren Yılmaz, “ Biz keyfimizden burada değiliz. Biz gitsek, bu takım daha kötü olacak. Biz gidince hiçbir şey düzelmeyecek” dedi.

Fethiyespor maçında destek beklediğini ifade eden Yılmaz,  “Zaman köstek olma zamanı değil, destek olma zamanıdır” sözlerine yer verdi.