Nejat Gamzeliye ziyaret

Geçtiğimiz günlerde Çankırı Ticaret Borsası başkanlığına adaylığını açıklayan İş adamı Oğuz Ak, Çankırı Ziraat Odası başkanı Nejat Gamzeli’yi ziyaret etti.

Ak, ziyarette yaptığı konuşmada önümüzdeki aylarda Çankırı Ticaret Borsası başkanlığı seçimlerinin yapılacağını hatırlatarak, “Seçimlerin demokratik bir zeminde yapılması istiyoruz Önemli olan Çankırı’nın kazanması. Hakkımızda hayırlısı ne ise inşallah o olur. Sizlerinde desteğine ihtiyaç duyduğumuz için buraya geldik” dedi.

Türkiye’de bulunan Ziraat Odaları ile Ticaret Borsalarının uyum içerisinde çalıştıklarını ifade eden Ak, çiftçilerden gelen talepleri değerlendireceklerini ve seçilmeleri halinde ilk icraat olarak çiftçilerin ürünlerini pazarlayabileceği bir satış salonu oluşturacaklarını söyledi.

Köylülerin sorunlarını yakından takip ettiklerini sözlerine ekleyen Ak, kaliteli ürünlerle verim kalitesinin artırılacağını kaydetti. Ziraat Odası Başkanı Nejat Gamzeli de ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, seçim sonuçlarının hayırlı olmasını diledi.