Kredi çekene çeyrek altın hediye

Şekerbank Tasarruf Ettiren Kredi, bireysel bankacılık müşterilerine, en uygun maliyetle, masrafsız, sigorta bedelsiz ve komisyonsuz ihtiyaçları karşılama imkânı sunuyor.
Şekerbank, masrafsız, sigorta bedelsiz ve komisyonsuz, 60 ay vadeli, aylık 0,99 faiz oranına sahip ve yıllık maliyeti %14,28 olan bir ihtiyaç kredisi kampanyası başlattı. Tüketicileri tasarrufa özendirmeyi amaç edinen banka, sürekli yenilenen nakit ihtiyaçlarından dolayı birikime başlayamayan müşterilerinin tasarrufuna destek için kredi borcu bittiğinde bir çeyrek altın hediye ediyor. Böylece ‘Tasarruf Ettiren Kredi’den yararlanan müşteriler, hem ihtiyacını karşılıyor hem de altın tasarrufu yapmış oluyor.

‘Tasarruf Ettiren Kredi’ sahibi müşterilerine vadesiz altın hesabı açarak 1,75 gram değerinde çeyrek altın hediye eden Şekerbank, kredi taksitlerini zamanında ve tam ödeyen, herhangi bir nedenle taksit ödemelerinde aksama olmayan müşterilerine, kredi vade sonunda çeyrek altını fiziki ya da nakit olarak teslim alma fırsatı sunuyor. Müşteriler dilerse vadesiz altın hesabı üzerinden birikime devam ederek çeyrek altını tasarruf amaçlı da kullanabiliyorlar.

31 Aralık’a kadar devam edecek olan ve 5 ay taksit erteleme imkanının da bulunduğu kampanyada, minimum 10 bin TL, maksimum 30 bin TL’ye kadar kredi talepleri karşılanıyor. Kampanya kapsamında tüketicilere diğer bankalardan daha evvel alınmış ihtiyaç kredilerini Şekerbank’a transfer etme imkanı da sunuluyor.