Hafta sonu Amasra sahilleri doldu taştı

Bartın’ın tarihi ve turistlik ilçesi Amasra, hafta sonu tatilinde doldu taştı. Çankırılıların da en fazla tercih ettiği mekânlardan biri oldu.

Bartın’ın tarihi ve turistlik ilçesi Amasra, hafta sonu tatilinde doldu taştı.

Bartın’ın tarihi ve turistlik ilçesi Amasra, hafta sonu tatilinde doldu taştı.

Bartın’ın Amasra ilçesi hafta sonu ziyaretçi akınına uğradı. Amasra’ya İstanbul, Ankara, Karabük, Zonguldak, Kastamonu, Çankırı ve Sinop’tan gelen tatilciler sahilleri doldurdu. Deniz, kum ve güneşin tadını çıkartan tatilciler Amasra’ya hayran kaldı. Zonguldak’tan Amasra’ya tatile gelen Kozlu Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Yılmaz, ”Çok önceki yıllarda da Amasra’ya gelmiştim. Ama bugün Amasra’da çok büyük değişiklikler gördüm. Amasra’da havalar çok sıcak. Doğa ile tarih iç içe geçmiş çok güzel bir kent. Gayet memnun oldum burada olmaktan. İnsanları çok sıcak, kanlı, deniz, doğa her şey çok güzel” dedi.

Çevre sakinlerinden Emine Ekinci ise, ”Amasra herkesin gelip görmesi gereken bir tatil yeridir. Amasra tarih, doğa, kültür bakımından gelip gezilecek bir ilçedir” dedi.

Hafta Sonu Amasra Sahilleri Doldu Taştı başlıklı ve Bartın’ın tarihi ve turistlik ilçesi Amasra, hafta sonu tatilinde doldu taştı.

Yazarlarımız Hakkında