Dunlop

Çankırı Kristal Kaya Tuzunun Tanıtımında Yeni Adım

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Erk Sağlık ve Spor Malzemeleri Ltd. Şti. yeni bir adım atarak Çankırı kristal kaya tuzunu granül halde paketleyip, yeni bir görünümle tanıtıma çıktı.

Yurt dışından ithal edilen ve ağır metaller açısından insan sağlığı için zararları bilim adamlarınca “Tuz Çalıştayı”nda” ortaya konan diğer granül kaya tuzları ile rekabeti amaçlayan bu girişim gazetemiz imtiyaz sahibi Kazım Kayıkçı tarafından da takdirle karşılandı.

Gazetemizi ziyaret eden ve yeni görünümlü paketlenmiş granül kaya tuzu hediye eden firma sahibi Mustafa Çağlar, “Çankırı kaya tuzunun granül olarak ambalaja girmesinde maddi ve manevi desteğini esirgemeyen değerli dostum ve kardeşim Kazım Kayıkçı beyefendiye sonsuz teşekkür ederim” diyerek katkılarının küçümsenmeyecek boyutta olduğunu ifade etti.

“İlk planda ‘Sanayi tuzu’ adı altında satışa sunulması beklenen” Çankırı Kristal Granül Kaya Tuzu, en kısa zamanda gerekli izin ve belgelerin alınarak sofralarımızda ve yemek masalarında hak ettiği yeri alacağına inanıyorum” diyerek  görüşlerini belirten gazetemiz imtiyaz sahibi Kazım Kayıkçı yeni girişimlere her an açık ve destekçi olacağını sözlerine ekledi.