ŞAMPİYONLAR YİNE MALTEPE’ DEN

18 yıldır Çankırı’ da eğitim-öğretim hizmeti veren Özel Maltepe Dershaneleri, her yıl olduğu gibi bu yıl da YGS’nin tüm puan türlerinde Çankırı 1.si çıkararak başarı geleneğini bozmadı.

Özel Maltepe Dershanesi öğrencisi Emiralp Büyüktopçu YGS’nin tüm dallarında İl 1.si ve YGS-4 alanından aldığı 482.578 puanla Türkiye 111.si olarak büyük bir başarıya imza attı.

Dershane Müdürü Cüneyt Polat, Çankırı 1.si Süleyman Demirel Fen Lisesi öğrencisi Emiralp Büyüktopçu ve Çankırı 2.si Nevzat Ayaz Anadolu Öğretmen Lisesi öğrencisi Fatmanur Akyol’ u altınla ödüllendirdi.

Dershane Müdürü Polat, “Öğrencilerimizin başarısında emeği geçen ailelere, dershanemiz öğretmenlerine ve okul öğretmenlerine teşekkür ediyorum. Elde edilen derecelerle, başarımızın tesadüf olmadığı bir kere daha görülmüş oldu” dedi.

YGS–4 puan türünde Türkiye 111.’si ve tüm alanlarda Çankırı 1.’si olan Emiralp Büyüktopçu, “ Bu başarıyı kazanmamda emeği geçen başta ailem olmak üzere dershane ve okul hocalarıma teşekkür ediyorum. Dershanemiz tarafından uygulanan sistemli çalışma programları, kaliteli yayınlarla sınava hazırlanmam ve rehber hocamın yönlendirmeleri bana başarıyı getirdi. Ayrıca dershanemin yapmış olduğu Türkiye geneli denemelerle Türkiye’de ki seviyemi görme imkânına sahip oldum. Bu da eksiklerimi tamamlama imkânı sağladı” dedi.