Dunlop

Orgeneral İsmail Hakkı Karadayı İlköğretim Okulu’nda Bahar Şenliği

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Vali Vahdettin Özcan’ın katılımıyla davul zurna eşliğinde başlayan Org.İsmail Hakkı Karadayı İlköğretim Okulu Bahar Şenliği anneler ve çocuklardan oluşan koronun şarkıları ile başladı.

Bahar Şenliğine, Vali Özcan, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Hasan Yıldız, Milli Eğitim Müdür Vekili Halim Hıcıplı, öğrenciler ve çok sayıda veli katıldı.

Okul Müdürü Kemal Yamuç, bu yıl 3.’sünü gerçekleştirdikleri Bahar Şenliği’ni geleneksel hale getirdiklerini, bu yılda kermes, sergi, çeşitli yarışmalar ve çekiliş yaparak gün boyu etkinliklerin devam edeceğini söyledi.

Vali Özcan, öğrencilerin ve velilerin büyük katılım gösterdiği Bahar Şenliğinde, okul, öğrenci ve veli kaynaşmasını gördüğünü söyleyerek tüm öğrencilerin Bahar Şenliğini kutladı.

Anaokulu öğrencileri hazırladıkları Türk Bayrağı ve Atatürk resminin olduğu panoları Vali Vahdettin Özcan’a hediye ettiler. Vali Özcan, kendi elleri ile hazırladıkları bu özel panolar için öğrencilere teşekkür ederek, “En güzel köşede sergileyeceğim. Hepinize teşekkür ederim” diyerek, çocuklara oyuncaklar hediye etti.