Kale Grubu Akçavakıf İlköğretim Okulunu yeniledi

Kale Grubu, Dr.(h.c.) İbrahim Bodur Kaleseramik Eğitim, Sağlık ve Sosyal Yardım Vakfı’nın (KSV), mesleki eğitim alanında farkındalık yaratmak hedefiyle Türkiye çapında yürüttüğü “İlk İşim Okullarda Değişim” projesiyle, inşaat sektörüne nitelikli eleman yetiştiriyor ve işsiz gençleri meslek sahibi yaparak topluma kazandırıyor.

Yapılan çalışma pakında bilgi veren Kale Grubu Kurumsal İletişim ve Kamu İlişkileri Departmanı, “ Bu yıl, Çankırı’da düzenlenen “Seramik Yer ve Duvar Karosu Kaplamacılığı Meslek Kursları”nı başarı ile bitirerek meslek sahibi olan gençlere sertifikaları veriliyor. Bunun yanı sıra, bu gençlerin yeniledikleri Çankırı Akçavakıf İlköğretim Okulu hizmete açılıyor.

Dr. (h.c.) İbrahim Bodur Kaleseramik Eğitim, Sağlık ve Sosyal Yardım Vakfı (KSV) Genel Müdürü N. Bülent Öcal ve Kale Grubu Kurumsal İletişim ve Kamu İlişkileri Direktörü Pınar Kaya’nın katılımıyla 13 Temmuz tarihinde sertifika töreni yapılacak”

13 Temmuz 2011 tarihinde yapılacak olan program Çankırı Endüstri Meslek Lisesi, “Seramik Yer ve Duvar Karosu Kaplamacılığı Meslek Kursu” sertifika töreni ile başlayacak ve akabinde Akçavakıf İlköğretim Okulu’na gidilecek.