Çankırı TÜRKAV YKS Öncesi Son Taktikler Semineri Düzenlendi!

TÜRKAV Çankırı İl Başkanlığının organize ettiği seminer TÜRKAV toplantı salonunda ZOOM üzerinden canlı olarak soru cevap şeklinde Çankırı Şehit Yusuf Çelik Rehberlik ve Araştırma Merkezi Müdürü Çelebi Çağlayan tarafından sunuldu.

                     TÜRKAV İl Başkanı İsa Bölükbaşı sınava girecek öğrencilere ve velililere başarılar dileyerek, “Değerli katılımcılar TÜRKAV olarak geleneksel olarak yaptığımız Salı sohbetlerini Pandemi dolayısıyla bu yıl TÜRKAV toplantı salonunda canlı olarak gerçekleştiremedik. Ancak açık havada yapmış olduğumuz etkinliklerle faaliyetlerimizi gerçekleştirebildi” dedi

Bölükbaşı, “Sosyal medya üzerinden yapmış olduğumuz bu tür faaliyetler Türkiye genelinde de izlendiğinden dolayı Çankırı Kültürüne katkı sağlayacağını düşündüğümüz için Çankırı’nın tarihi yerlerinde canlı olarak yapmayı düşünüyoruz diyerek sözlerime son verirken sözü asıl sahibi Çelebi Çağlayan hocama bırakıyorum” dedi.

                     Çelebi Çağlayan, çevrimiçi olarak yayınlanan ve sosyal medyadan da canlı olarak sunulan seminerde öğrenci ve veliler için YKS Sınavı öncesi ve sınav anında yapılması gerekenlere değindiği. Sunumunda Öğrenci ve ailelerin en çok merak ettikleri konularda uzmanından önerilerin yer aldığı seminer oldukça ilgi gördü. Katılımcılar tarafından seminerin oldukça yararlı ve anlamlı olduğu ifade edildi. Katılımcıların merak ettiği konulardaki soruları da cevaplayan Çağlayan katılımcılara ve TÜRKAV’a teşekkür ederek konuşmasını tamamladı.

TÜRKAV Çankırı İl Başkanı İsa Bölükbaşı’ da konu ile ilgili olarak; “Öğrenci ve ailelerinin her zaman yanındayız. Bugün de önemli bir ihtiyaç olarak gördüğümüz bir etkinlik gerçekleştirdik. Başta değerli hocam Çelebi Çağlayan olmak üzere tüm emeği geçenlere ve katılımcılara şahsım ve TÜRKAV yönetim kurulu adına çok teşekkür eder, saygılar sunarım. Bu vesile ile hafta sonu yapılacak olan üniversite giriş sınavında tüm öğrencilerimize başarılar dilerim. Sınavda görev alacak tüm kamu çalışanlarına da kolaylıklar dilerim” diyerek programa son verdi.