2.Uluslararası Resim Çalıştayı İçin TBMM ve Milli Eğitim Bakanlığı Ziyaret Edildi

Milli Eğitim Müdürlüğünce takip edilen çalışmalar ve Selahattin İnal Güzel Sanatlar Lisesi 2.Uluslararası Resim Çalıştayı nedeniyle, 21.09.2021 tarihinde Bulgaristan, Gürcistan, İran, Macaristan ve Türkiye’den gelen sanatçılar ile yapılacak olan Resim Çalıştayı”na davette bulunmak ve Selahattin İnal Güzel Sanatlar Lisesi’nin çalışmalarını tanıtmak amacıyla Çankırı İl Milli Eğitim Müdürü Muammer Öztürk, Selahattin İnal Güzel Sanatlar Lisesi Okul Müdürü Mehtap Meydaneri, beraberinde Selahattin İnal Güzel Sanatlar Lisesi Resim Bölümü Zümre Başkanı Fatma Ceylan’ında bulunduğu bir ekiple Milli Eğitim Bakanlığını ziyaret ettiler.

            Milli Eğitim Bakanlığı ziyaretlerinde; MEB Bakan Yardımcısı Ahmet Emre Bilgili, MEB Bakan Yardımcısı Petek Aşkar, MEB Bakan Yardımcısı Sadri Şensoy, MEB Bilgi İşlem Genel Müdürü Özgür Türk, MEB Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürü Prof. Dr. Kemal Varın Numanoğlu, MEB Personel Genel Müdürü  Fehmi Rasim Çelik, MEB Temel Eğitim Genel Müdürü Yaşar Koçak, MEB Atama Daire Başkanı Aykut Bal, MEB Temel Eğitim Genel Müdürlüğü İdari ve Mali İşler Daire Başkanı Yunus Derekaya, MEB Kalite Geliştirme Daire Başkanı İsmail Güler, MEB Mesleki Teknik Eğitim Genel Müdürlüğü Eğitim Politikaları Daire Başkanlığı Şube Müdürü Tuncay Yelboğa’yı ziyaret ettiler.

            Ardından Türkiye Büyük Millet Meclisi Adalet ve Kalkınma Partisi Grup Başkan Vekili ve Çankırı Milletvekili Av. Muhammet Emin Akbaşoğlu’nu da ziyaret ederek Ankara temaslarını tamamladılar.