“Sizler öğretmenlik mesleğinin ayrıcalıklı üyelerisiniz”

10–16 Mayıs Engelliler Haftasının ilk gününde Vali Ayhan Çevik Eğitim Uygulama Okulu öğrencileri Okul Müdürü Resul Ayhan, öğretmenleri Fatma Gülşen Kaplan, Türkan Teke, Hasibe Doğru nezaretinde Milli Eğitim Müdürü Cemal Akbıyık’ı makamında ziyaret ederek kendisine yaptıkları “Ebru” Tabloyu hediye ettiler.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Milli Eğitim Müdürü Akbıyık “Öncelikle başta sevgili öğrencilerimiz olmak üzere tüm engelli vatandaşlarımızın Engelliler Haftasını kutluyorum.

Sizler eğitim uygulama okulumuzda görev yapan öğretmenler olarak kutsal öğretmenlik mesleğinin öncelikli ve ayrıcalıklı üyelerisiniz. Sizler sabır, azim ve şartsız insan sevgisi isteyen bu işi ilimizde başarı ile yapmaktasınız. Bu azim sabır ve başarınızdan dolayı sizleri tebrik ediyorum” dedi.

Vali Ayhan Çevik Eğitim Uygulama Okulu Müdürü  Resul Ayhan ise “Sayın Müdürüm, bizler kurum personeli olarak bu işi severek ve hepimizin ileride birer engelli adayı olduğunu düşünerek yapıyoruz. Ben kurum müdürü olarak başta değerli öğretmenlerimiz olmak üzere tüm personelimizden ve öğrencilerimizden çok memnunum. Başta sayın valimiz olmak üzere size ve diğer yöneticilerimize de bizlere sağladığınız sonsuz maddi ve manevi destekleri için teşekkür ediyoruz” dedi.