08 Mart 2021

Ilgaz Kaymakamlığında Diplomatik Kayak Yarışı Toplantısı

Çankırı İli Ilgaz İlçesine Bağlı Yıldıztepe Turizm Merkezinde 27 Şubat 2021 tarihinde gerçekleştirilmesi planlanan Uluslararası Diplomatik Kayak Yarışı hakkında istişare ve değerlendirme toplantısı yapıldı.

Toplantı, Ilgaz Kaymakamlığına ait toplantı salonunda saat 11.00’de başladı. Toplantıya Çekya Ankara Büyükelçisi Pavel Vacek, Çankırı Milletvekili Salim Çivitcioğlu, Çankırı Gençlik ve Spor İl Müdürü Sadık Ak Ilgaz Kaymakamı Osman Uğurlu, Ilgaz Belediye Başkanı Mehmed Öztürk ve kayak hocalarından Mehmet Emin Yelken katıldı.

Toplantı Uluslararası İplomatik Kayak Yarışına ait yarışma programı ve teknik detaylar ele alındı. Gerekli istişare ve değerlendirmelerin ardından program sonlandırıldı.

Toplantıyla ilgili olarak Ilgaz Belediye Başkanı Mehmed Öztürk ise kendisine ait sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada: “Çekya Ankara Büyükelçisi Pavel Vacek, Çankırı Milletvekilimiz Salim Çivitcioğlu, Çankırı Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Sadık Ak, Ilgaz Kaymakamımız Osman Uğurlu ve kayak hocalarımızdan Mehmet Emin Yelken ile birlikte 27 Şubat 2021 Cumartesi günü Ilgaz’ımızda gerçekleştirmeyi planladığımız Uluslararası Diplomatik Kayak Yarışı Programı hakkında istişarelerde bulunduk. İnşallah bu uluslararası yarışı Yıldıztepe Kayak Merkezimizde gerçekleştireceğiz.” dedi.

BENZER HABER  7’den 70’e, herkese göre spor
0 Paylaşımlar
Tweetle
Paylaş
Paylaş
Pin
Paylaş