21 Ekim 2020

Ak Parti, Yeni Üye Kayıt Çalışması Başlattı

AK Parti Çankırı Merkez İlçe Teşkilatı, üye seferberliği kapsamında köy köy dolaşıp üye kayıt çalışmalarına devam ediyor.

Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Bahri Kılıç ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Merkeze bağlı köyleri tek tek dolaşarak yeni üyeleri kayıt ederken, listeleri de yeninden güncelliyorlar.

Ak Partiye olan ilginin hızlı bir şekilde yükselişe geçtiğini belirten Merkez İlçe Başkanı Bahri Kılıç “ Partimize gönül veren vatandaşlarımızın üye kayıtlarına büyük önem veriyoruz. Bu kapsamda köylerimizde üye çalışmalarına start verdik. Tüm Türkiye’de olduğu gibi Çankırı’da da her geçen gün Ak Partimiz gücüne güç katmaktadır.  Köylerde yaşayan değerli halkımıza hükümetimizin ve partimizin çalışmalarını gururla anlatıyoruz. Cumhurbaşkanımızın liderliğinde ülkemiz pandemi sürecinde tüm dünyaya örnek olmuş çalışmalara imza atmıştır. Bizlerde “Durmak Yok Yola Devam” diyerek partimize gönül verenleri çatımız altında toplamaya devam ediyoruz. İlçe teşkilatımızın değerli üyeleriyle birlikte köylerimizi dolaşarak partimize gönül verenleri bulup üye kayıtlarını yapıyoruz, yapmaya da devam edeceğiz. Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde Ak Partimiz her geçen gün büyüyor. Bu vesile ile Çankırılı vatandaşlarımızı partimize üye olmaya davet ediyoruz. ” diye konuştu.

BENZER HABER  Boz, gönül buluşmalarını sürdürüyor
0 Paylaşımlar
Tweetle
Paylaş
Paylaş
Pin
Paylaş