18 Eylül 2020

Vali Ayaz, “Hizmet kalitesini daha yukarılara çıkaracağız”

Vali Abdullah Ayaz, İl Genel Meclisi oturumuna katıldı. İl Genel Meclisi Ağustos ayı birleşimlerinin 4. birleşimine katılan Vali Abdullah Ayaz, maske kullanımı ve sosyal mesafenin önemine değindi.

İl Genel Meclisi Başkanı Mustafa Çıbık’ın meclis çalışmaları hakkında kısa bir bilgi vermesi sonrasında Vali Abdullah Ayaz, meclis üyelerine seslendi.

Göreve geldiğinden bu yana ilçe ziyaretlerini sürdürdüğü aktaran Vali Ayaz, “Hep beraber bir görev süremiz olacak. İl Özel İdaremiz ve İl Genel Meclisimiz önemli bir vazife ifade etmekte,  sahadaki olanı biteni aksaklığı yakından takip etmektesiniz.

Görev süremiz boyunca hep birlikte daha güzel çalışmaları ortaya koyarak hizmet kalitesini daha yukarılara çıkarma gayreti göstereceğiz.

İşler belli bir noktaya getirilmiş. Ama biz noktaya taşıdığımızda vatandaşların talepleri de başka bir noktaya taşınıyor. Yani hizmet kalitesi ve standardı da artıyor. Haklı olarak vatandaşımız en iyisine layık. Yani devletin işi bitmeyen bir iştir. Devletin işi bitse bizimde burada işimiz olmaz. Onun için daha iyisini yapmak için el birliği içinde gayret göstereceğiz. Önümüzdeki yıllarda yapılanların üstüne daha neler koyabiliriz, hizmet kalitesini daha nasıl yükseltebiliriz, bu bayrağı ileriye nasıl hep beraber taşırız, bunun uğraşı ve gayreti içerisinde olacağız” dedi.

Pandemi sürecine de değinen Ayaz, sosyal mesafe ve maske kullanımının önemine değinerek gerekli tedbir ve önlemlerin alınmaya çalışıldığını aktardı.

Kurallara uyan vatandaşların hakkını ve hukukunu korumaya çalıştıklarını da aktaran Vali Ayaz, amaçlarının denetimlerde ceza kesmek olmadığını vatandaşları süreç hakkında bilgilendirmek olduğunu aktararak, “Kimsenin sağlığını tehlikeye atma hakkımız yok.  O yüzden ilk önce kendimiz uyalım kurallara” dedi.

BENZER HABER  İşi boyundan büyük..
0 Paylaşımlar
Tweetle
Paylaş
Paylaş
Pin
Paylaş