23 Ekim 2020

Meclis başkanı Çıbık’ın testi pozitif çıktı

İl Genel Meclisi Başkanı Mustafa Çıbık, korana virüsüne yakalandı. Hastanede tedavi gören Çıbık’a meclis üyeleri geçmiş olsun temennisinde bulundu.

İl Genel Meclisi’nin Ekim ayı birleşimlerinin ilkinin gerçekleştirildiği dünkü birleşimde, tüm dünyayı olduğu gibi ülkemizi ve ilimizi de etkisi altına alan korona virüsü nedeniyle vatandaşların daha dikkatli olması gerektiği vurgulandı.

İlk olarak Meclis eski başkanı Ruhi Şeker’in korona testinin pozitif çıkmasının ardından Adem Tüysüz, İshak Akdemir  ve Mustafa Çıbık’ın da testleri pozitif çıktı. 14 günlük karantina süresini tamamlayan ve sağlığına kavuşan Ruhi Şeker, tüm hastalara acil şifalar dileyerek, herkesi daha dikkatli olmaya davet etti.

“Tedbirleri lütfen artıralım”

Meclis Üyesi Kamil Çoban ise, tedbirlerin daha da artırılması gerektiğini vurgulayarak, “Maalesef  bu korona virüsü hala gündemimizden düşmedi. Gün geçtikçe de şiddetini artırıyor. En yakın çevremize kadar bulaştı. Tedbirleri yeterince iyi almadığımızın ortaya çıktığını anlıyoruz. Şu meclis çatısı altında da arkadaşlarımızdan kaç kişi bu virüse yakalandı ve hastalandı. Tedbirleri lütfen artıralım. İl Özel İdaresindeki bir çok büromuz korona virüsü nedeniyle çalışamaz hale geldi” dedi.

BENZER HABER  Başkan Dinç, Kentsel Dönüşümü Anlattı
0 Paylaşımlar
Tweetle
Paylaş
Paylaş
Pin
Paylaş