08 Mart 2021

Kandil gecesi polis ekiplerini unutmadılar

Çankırı AK Parti Kadın Kolları Başkanlığı tarafından Regaip Kandili münasebetiyle il genelinde uygulama yapan polis ekiplerini ziyaret ederek çeşitli ikramlarda bulunuldu.

AK Parti Çankırı Kadın Kolları Başkanı Melike Çilhan ve yönetimi ile birlikte il merkezi genelinde uygulama yapan polis ekiplerini ziyaret ederek Regaip Kandili dolayısıyla ziyaret ederek kandillerini kutladı.

AK Parti Çankırı Kadın Kolları Başkanı Melike Çilhan, “Güvenliğimizin teminatı olan polis ekiplerimizi Regaip Kandili dolayısıyla il merkezinde çeşitli noktalarda bulunan ekipleri ve Şehit Nurettin Cinsoy Polis Merkezi’ni ziyaret ederek Regaip Kandilini kutladık. Kandil dolayısıyla kadın kollarımız tarafından hazırlanan çeşitli ikramında bulunduk. Bizlerin güvenliğini sağlayan polis ekiplerimiz, kolluk kuvvetlerimize teşekkür ediyoruz. Kadın kollarımız olarak bizler her zaman devletimizin, milletimizin ve polisimizin destekçisiyiz. Bu kapsamda polis ekiplerimize çirkince saldırıda bulunan, en zor anımızda yanımızda olan güvenlik güçlerimizi taşlayanları kınıyoruz. Bu vesile ile haince şehit edilen 13 vatan evladına rahmet, kederli ailelerine başsağlığı diliyoruz.” Dedi.

BENZER HABER  Geleneksel doğum günü eğlenceleri devam ediyor
0 Paylaşımlar
Tweetle
Paylaş
Paylaş
Pin
Paylaş