10 Temmuz 2020

Dernek üyeleri hoşça vakit geçirdi

Çalışan Gazeteciler Derneği hafta sonu Bartın İnkum’a gitti. Yoğun çalışma temposu ve artan sıcaklar nedeniyle hafta sonu hafta sonu Bartın’a günü birlik geziye düzenleyen Çalışan Gazeteciler Derneği, üyelerine hoş bir vakit geçirtti.
Dernek üyeleri ilk olarak Bartın Gazeteciler Derneği’nin misafiri oldu. Çankırılı meslektaşlarını Bartın’da ağırlamaktan dolayı mutlu olduklarını dile getiren Güngör Yavuzaslan, dernek çalışmaları ve şehrin tarihi hakkında bilgi verdi.
Konukseverliklerinden dolayı Bartın Gazeteciler Derneği Başkanı Yavuzaslan’a teşekkür eden Çalışan Gazeteciler Derneği Başkanı Özgür Alantor, “Yoğun çalışma temposu ve artan sıcaklar nedeniyle , hafta sonunu güzel bir şekilde değerlendirmek istedik ve Bartın’a geldik. Bizleri hoşça karşıladınız, misafirperverliğiniz için teşekkür ederim” dedi
Gerçekleştirilen hoşça sohbet sonrasında ise Çalışan Gazeteciler Derneği adına Mehmet Türk, Bartın Gazeteciler Derneği Başkanı Yavuzaslan’a Çankırı’nın önemli turizm potansiyeli olan tuz lambası hediye etti. Yavuzaslan ise ‘Kalemin aydınlığında bir ömür’ kitabını hediye etti.
Hediye takdiminde Çalışan Gazeteciler Derneği Başkanı Özgür Alantor, Çankırı tuzu ve tuz mağarası hakkında kısa bir bilgi verdi ve hep birlikte hazıra fotoğrafı çekildi.
Bartın merkezde yapılan sabah kahvaltısı sonrasında önce İnkum ve sonrasında Amasra’ya geçen dernek üyeleri hoşça bir geçirdikten sonra geri dönüş yaptı.
Gerçekleştirilen günü birlik geziden dolayı memnuniyetini dile getiren dernek üyeleri “Yoğun çalışma temposu arasında kumsal ve deniz keyfi çok güzel oldu. Dernek yönetim kuruluna teşekkür ederiz” dedi.
10 Ocak 2013 yılında Çalışan Gazeteciler Derneğini kurduklarını dile getirerek konuşmasına başlayan dernek başkanı Alantor, “Hepimiz özverili bir şekilde çalışıyoruz ve sosyal hayata fazla vakit ayıramıyoruz. Derneğimizi hep birlikte kurduktan sonra özellikle sosyal faaliyetlere önem verdik ve bugüne kadar sayısız aktivite yaptık. Kendi imkanlarımız ölçüsünde bundan sonrada hep birlikte bu tür aktiviteler yapmaya devam edeceğiz” dedi.
bartın gezisi (179)

BENZER HABER  Çankırı’da Asfaltlanmayan Sokak Kalmayacak

bartın gezisi (168)

0 Paylaşımlar
Tweetle
Paylaş
Paylaş
Pin
Paylaş