05 Ağustos 2020

Bilet satışları devam ediyor

2015 yılına girmeye kısa bir süre kaldı. Yılbaşının yaklaşması ile milli piyango çekilişleri için heyecan başladı. Bir çok vatandaş yeni yıla yeni bir hayallerle ve büyük umutlarla girmek için yılbaşı bileti alıyor.
Milli Piyango’nun yılbaşı özel çekilişi biletleri tüm Türkiye’de olduğu gibi Çankırı’da da satışa sunulmaya başlandı.
Her yılbaşında olduğu gibi bu yıl başında da Milli Piyango İdaresi Başkanlığınca Milli Piyango çekilişi yapılacak. Mili Piyango Çekilişi 2015 Mili Piyango Özel Çekilişi ile yeni tahlilileri ile buluşuyor. 50 milyonluk ikramiyenin sahipleri yine 4 talihli mi olacak yoksa büyük ikramiyenin sahibi tam bileti alan talihli mi olacak?
31 Aralık 2014’te yapılacak yılbaşı özel çekilişinde büyük ikramiyenin yanı sıra 1 adet 5 milyon lira, 1 adet 3 milyon lira, 1 adet 2 milyon lira, 1 adet 1 milyon lira ve 5 adet de 500 bin lira verilecek.
Türkiye çapında olduğu gibi ilimizde de Yılbaşı özel çekilişi için bilet satışları devam ediyor. Milli Piyango Sabit bayi sorumlusu Tugay Doğan, satışların iyi geçtiğini ve vatandaşların yeni yıla yeni bur umutla girmek istediklerini belirterek, “Bu yıl tam biletleri 50, yarım biletleri 25, çeyrek biletleri ise 12,50 TL’den satıyoruz. Vatandaşlarımız en fasla İstanbul biletlerine rağbet gösteriyor” dedi.
Vatandaşları sahte bilet konusunda da uyaran Doğan, “Halkımızın sahte biletlere karşı dikkatli olmalarını istiyoruz. Bilet almak isteyen vatandaşlarımız sabit bayilerden veya sabit bayi yaka kartı taşıyan kişilerden biletlerini alsın” dedi.
yılbaşı bilet (3)

BENZER HABER  İtalyan Duvar Kağıdı
0 Paylaşımlar
Tweetle
Paylaş
Paylaş
Pin
Paylaş