25 Ocak 2021

TÜBİTAK 4007 projeleri işbirliği protokolü imzalandı

Çankırı İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü ile Çankırı İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Şabanözü İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, 15 Temmuz Şehitler Anadolu Lisesi Müdürlüğü ve Selahattin İnal Güzel Sanatlar Lisesi Müdürlüğü arasında TÜBİTAK 4007 Destekleme Programı kapsamında gerçekleştirilecek projelere ilişkin işbirliği protokolü imzalandı.

İl Milli Eğitim Müdürü makamında gerçekleşen imza töreninde, İl Milli Eğitim Müdürü Muammer Öztürk ve İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü adına İl Müdürü Muharrem Ovacıklı, projelere ilişkin işbirliği protokolünü imzaladılar.

İl Milli Eğitim Müdürü Muammer Öztürk, pandemi sürecinde geçen bu zor dönemde İl Kültür ve Turizm Müdürlüğünün başarıları ile adından söz ettirmesini takdir ettiklerini belirtti Öztürk, “Bu protokol, Çankırı İl Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesindeki okul ve kurumların TÜBİTAK 4007 Bilim Şenlikleri Destekleme Programları kapsamında gerçekleştirecekleri projelere dair taraflarca yerine getirilecek görev ve sorumlulukları kapsamaktadır. Hayırlı olmasını dilerim” şeklinde konuştu.

İl Kültür ve Turizm Müdürü Muharrem Ovacıklı ise iş birliği kapsamında gerçekleştirilecek etkinliklere yönelik çalışma ve uygulama planı hazırlanmasında Çankırı İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile koordineli çalışılacağını belirterek “Pandemi koşulları ve Müdürlüğümüzün çalışma durumu da göz önünde olmak kaydıyla bu etkinliklerde Müdürlüğümüz tarafından destek verilecek olması bizi gururlandırıyor. Ben de hayırlı olmasını temenni ederim” dedi.

 

 

BENZER HABER  Hafızlık yarışması yapıldı
0 Paylaşımlar
Tweetle
Paylaş
Paylaş
Pin
Paylaş