25 Ocak 2021

Kaynak kitapların dağıtımı gerçekleştirildi

Dünya genelinde etkisini gösteren Covid-19 salgını sebebiyle Çankırı Şehit Yücel Karahasan Ortaokulu uzaktan eğitim kapsamında çalışmalarına devam ediyor.

Şehit Yücel Karahasan Ortaokulu Milli Eğitim Bakanlığı Ölçme, Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Genel Müdürlüğünün hazırlamış olduğu ‘’Beceri Temelli Testler’’ kaynak kitaplarını taşımalı eğitim kapsamında eğitim gören, internet altyapısı olmayan öğrencilerimize ulaştırdı.

Milli Eğitim Bakanlığı’nın göndermiş olduğu kaynak kitaplar ve okul müdürü Ekrem İpekçioğlu tarafından temin edilen kaynak kitapların dağıtımı okul müdür yardımcısı Elvan Emir Gülden tarafından öğrencilerin bulunduğu köylere gidilerek açık havada ve sosyal mesafe kurallarına uygun bir şekilde tamamlandı.

Konu ile alakalı olarak okul müdürü Ekrem İpekçioğlu, “Uzaktan eğitim sürecinde her bir öğrencimizin en verimli şekilde eğitimlerimizden faydalanması için okul olarak tüm imkanlarımızı seferber ediyoruz. Bu zorlu günleri hep birlikte sosyal mesafe, maske  ve hijyen kurallarına uyarak atlatacağımızı , en kısa sürede öğrencilerimize kavuşacağımızı temenni ediyoruz.” dedi.

BENZER HABER  “Kariyer Zirvesi” yapıldı
0 Paylaşımlar
Tweetle
Paylaş
Paylaş
Pin
Paylaş