3 yaşındaki Elif’e doğum günü sürprizi » Karatekin Gazetesi haber kutsal yorum hürdür…
09 Mayıs 2020

3 yaşındaki Elif’e doğum günü sürprizi

e07d9b52-af5b-44e5-a8b3-19abb91912e8Aile, Çalışma Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğüne bağlı Sosyal Hizmet Merkezlerimizde oluşturulan Pandemi Psiko-Sosyal Destek Ekiplerimizin çalışmaları hızla devam ediyor. 7 Nisandan günümüze kadar toplamda 1500 aileye telefon ile ulaşım sağlanarak Psiko-Sosyal destekte bulunulmuştur. Görüşülen kişilerle aile yakınlığında iletişim kuran ekiplerimiz Geçen hafta Katar’dan Türkiye’ye gelen biri çocuk 162 kişi, koronavirüs önlemleri kapsamında Çankırı Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu (KYK) Sabiha Anne Öğrenci Yurdu’na yerleştirilerek karantinaya alındı. Yurtta kalan 3 yaşındaki Elif Naz Pak’lıya Çankırı Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğüne bağlı Sosyal Hizmet Merkezi ile Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD) görevlileri sürpriz doğum günü etkinliği düzenledi.
Koronavirüs tedbirleri kapsamında Katar’dan Çankırı’ya gelen 162 kişiden 3 yaşındaki Elif Naz Pak’lıya moral olması açısından doğum günü sürprizi yapıldı.
Tulumlu ve maskeli görevliler, hazırladıkları doğum günü pastaları ile Pak ailesinin kaldığı odanın kapısını çaldı ve doğum günlerini kutladı. Elif Naz Pak, sürpriz karşısında hem şaşırdı hem de büyük mutluluk yaşadı. Elif Naz, pastanın üzerindeki mumları alkışlar içinde üflerken, ailesi de görevlilere nazik davranışlarından ötürü teşekkür etti.

post_views_counu Kez Görüntülendi.

Yeni Yorumlar Kapalı.