Kılıç’tan birlik ve beraberlik mesajı » Karatekin Gazetesi haber kutsal yorum hürdür…

Kılıç’tan birlik ve beraberlik mesajı

ak par (1)Ak Parti Çankırı Merkez İlçe Başkanı Bahri Kılıç, her hafta düzenlenen “Köy Odası Sohbetleri” kapsamında ziyaret ettikleri Çatalelma köyünde gündem değerlendirmesi yaptı. Kılıç, açıklamalarında birlik ve beraberlik mesajı verdi.
Ak Parti Merkez İlçe Teşkilatı Yönetim Kurulu Üyeleri, İlçe Başkanı Bahri Kılıç ve İl Genel Meclis Üyesi Ruhi Şeker ile birlikte Çatalema köyünü ziyaret etti. Köy sohbetlerine ilginin giderek arttığı gözlenirken köylerde yapılan sohbetlerin verimliliği ve sorunların hızlı bir şekilde çözüme kavuşturulması da dikkat çekiyor. Çatalelma köylülerinin taleplerini dikkatli bir şekilde dinleyerek not alan İl Genel Meclis Üyesi Ruhi Şeker “ Köylerimizin ihtiyaçlarını bizzat köyde yaşayan hemşerilerimizden dinlemek daha verimli oluyor. Çünkü yaşayan daha iyi bilir. Sizlerin şahsında Merkez İlçe Başkanımız Sayın Bahri Kılıç ve yönetimine bu ortamı sağladıkları için çok teşekkür ediyorum. Seçimden seçime değil, her zaman sizlerle olmak isteyen bir İlçe Başkanımız ve yönetimi var. “diye konuştu.
Yerelden ulusala kadar gündem değerlendirmesi yapan AK Parti Merkez İlçe Başkanı Bahri Kılıç “ Cenab-ı Allah’a sonsuz şükürler ediyorum. Bizler Recep Tayyip Erdoğan gibi bir lidere sahibiz. Bir lider düşünün ki; hepimizin mışıl mışıl uyuduğu saatlerde durmaksızın çalışıyor. Gündüzleri yetmezmiş gibi gecenin farklı zaman dilimlerinde bir yandan ülkesinin en yoksul insanlarının hatta tüm mazlumların derdi ile dertlenirken diğer yandan da terör meselelerini çözüme kavuşturmak için mücadele ediyor. Böyle bir yükü, bu ülkede kaç kişi kaldırabilir inanın bilmiyorum. Ama Cumhurbaşkanımız böyle bir tempoda çalışırken bizlere de onun sırtına yüklenen yükü hafifletmek gerektiğine inanıyorum. Bunun için birlik ve beraberliğimizi sonuna kadar korumak çok önemli. Bu memleket, bu ülke hepimizin.” dedi.

post_views_counu Kez Görüntülendi.

Yeni Yorumlar Kapalı.