Çivitcioğlu, “AK Parti bu davaya inanların partisidir” » Karatekin Gazetesi haber kutsal yorum hürdür…
30 Aralık 2019

Çivitcioğlu, “AK Parti bu davaya inanların partisidir”

ak parti (8)AK Parti Genişletilmiş İl Danışma toplantısı 28 Aralık 2019 Cumartesi günü gerçekleştirildi.
Milletvekilleri, belediye ve belde başkanları, il genel ve belediye meclis üyeleri ile partililerin katılımı ile AK Parti genişletilmiş il divan toplantısı 28 Aralık 2019 tarihinde Atatürk Kültür ve Sanat Merkezinde gerçekleştirildi.
Gerçekleştirilen toplantının açılış konuşmasını yapan AK Parti İl Başkanı Abdulkadir Çelik, “Bizim en büyük gücümüz teşkilatımızdır” dedi.
AK Parti’nin büyük bir aile olduğunu da dile getiren Çelik, “AK Parti her zaman kendini yenileyen 18 yaşında ola bir partidir” dedi.
Gerçekleştirilen çalışma ve faaliyetler hakkında da bilgi veren Çelik, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Mehmet Cahit Turhan’ın Çankırı ziyaretinde, ulaşımda yaşanan sorunların yerinde incelendiğini ve sorunların çözümü noktasında çalışmaların başlatılacağını aktararak, “2020 yılında Çankırı iyi olacak diye ümit ediyoruz” dedi
İl Genel Meclisi Başkanı Mustafa Çıbık’ın da il özel idaresi çalışmaları hakkında bilgi verdiği AK Parti Genişletilmiş İl Danışma toplantısında kürsüye gelen milletvekili Salim Çivitcioğlu’da bir uyum içerisinde çalışmaların sürdüğünü aktardı.
“Çankırı’da bir uyum var, birlik ve beraberlik var” diyen Çivitcioğlu, AK Parti’nin bir hizmet ailesi olduğunu aktardı.
“AK Parti ailesinde bencillik olmaz, kibir olmaz, hırs olmaz, gurur ve tepeden bakma olmaz” diyen Çivitcioğlu, “AK Parti bu davaya inanların partisidir. Şehrimize hizmet noktasında birlik ve beraberlik içinde gayret gösteriyoruz” dedi
Çankırı merkez ve tüm ilçelerde vatandaşlarla bir araya geldiklerini, şehrin sorunlarının çözümü noktasında hep birlikte hareket ettiklerini aktaran Çivitcioğlu, tüm belediyelerin istek ve taleplerini yerine getirdiklerini aktardı.
Kentsel dönüşüm, TOKİ, hastane, yüzme havuzu gibi konulara da değinen Çivitçioğlu, üniversiteye yeni fakültelerinde kazandırıldığını aktardı. ÇAKÜ Rektörü Prof. Dr. Hasan Ayrancı’ya gayretli çalışmalarından dolayı teşekkür de eden Çivitcioğlu, 2023 yılında üniversitenin mevcudunun 30 bini bulacağını söyledi.
AK Parti’nin hem Çankırı’da ham de ülke genelinde büyük çalışmalar yaptığını da aktaran Çivitcioğlu, “AK Parti yapacak birileri de avucunu yalayacak” dedi.
Alt yapı çalışmalarına da değinen Çivitcioğlu, “Çankırı’nın bu projeden çıkarılması gibi bir durum yok. Bu sadece bir algı yönetimidir. Türkiye’de CHP’nin yaptığı algı yönteminin aynısı Çankırı’da da yapılıyor. Bu işi yıllardır kovalıyorduk ve belli bir noktaya getirdik. Biz alt yapı ile ilgili çalışmayı asla rafa kaldırtmadık, aksine takipçisi olduk.” Dedi.
Gerçekleştirilen programda milletvekili M. Emin Akbaşoğlu’da bir konuşma yaparak, birlik ve beraberlik içinde çalışmaları sürdürdüklerini aktararak, “Biz söylediğimizi yapan, yaptığımızı söyleyen bir kadroyuz” dedi.

post_views_counu Kez Görüntülendi.

Yeni Yorumlar Kapalı.