143 personel sertifikasını aldı » Karatekin Gazetesi haber kutsal yorum hürdür…

143 personel sertifikasını aldı

pomem (17)Emniyet Genel Müdürü Mehmet Aktaş ilimize gelerek, çeşitli programlara katıldı

İlk olarak İlimiz Şehit Seyit Saraç Özel Harekat Polis Eğitim Merkezinde düzenlenen 59. Dönem Temel Özel Harekât Kursu’ndan 7 Komiser Yardımcısı, 136 Polis Memuru olmak üzere toplam 143 kursiyer için Çankırı Şehit Seyit Saraç Özel Harekat Polis Eğitim Merkezi’nde sertifika törenine katıldı.
Programda Emniyet Genel Müdürü Mehmet Aktaş’a, Vali Hamdi Bilge Aktaş, Özel Harekat Başkanı Selami Türker, İl Emniyet Müdürü Sadettin Aksoy, vatandaşlar ve görevli personeller katıldı.
Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunması ile başlayan programda dönem birincisi Komiser Yardımcısı Gökhan Arslan kursiyerler adına bir konuşma yaptı ve yaş kütüğüne plaket çaktı.
Sertifika programı gerçekleşen protokol konuşmalarının ardından dereceye giren 5 öğrenciye sertifika takdimi ile sona erdi.
Düzenlenen programın ardından İl Emniyet Müdürlüğüne ziyarette bulunan Emniyet Genel Müdürü Mehmet Aktaş, Emniyet Müdürlüğü Şeref Defterini imzalayarak, İl Emniyet Müdürü Sadettin Aksoy’dan personel durumu, yapılan çalışmalar vb. konularda ayrıntılı bilgi aldı.
Son olarak Vali Hamdi Bilge Aktaş’ı ziyaret eden Emniyet Genel Müdürü Mehmet Aktaş, Valilik Şeref Defterini imzaladıktan sonra Valilik makamında Vali Hamdi Bilge Aktaş ile ilimiz hakkında genel görüşme yaptıktan sonra ilimizden ayrıldı.

post_views_counu Kez Görüntülendi.

Yeni Yorumlar Kapalı.