“Çankırı’da avukatlık kalitesi gerçekten çok iyi yerlerde” » Karatekin Gazetesi haber kutsal yorum hürdür…
02 Kasım 2019

“Çankırı’da avukatlık kalitesi gerçekten çok iyi yerlerde”

baro (13)NG Avukatlık ve Danışmanlık Bürosu’nun açılışı dün gerçekleştirildi.

Av. Nurhayat Koç ve Av. F. Gülçin Körhüseyin tarafından ortaklaşa hizmete giren NG Avukatlık ve Danışmanlık Bürosu’nun açılışı dün Cumhuriyet Mh. Şehit Üst. Erdem Öztürk Sk. Çakırağa apartmanında gerçekleştirildi.

Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, milletvekili Salim Çivitcioğlu, Baro Başkanı Av. Erkan Köroğlu ve çok sayıda vatandaşın katıldığı büronun açılışı yapılan dua ile gerçekleştirildi.

“Çankırı’da avukatlık kalitesi gerçekten çok iyi yerlerde” diyen Av. Köroğlu, “Yani avukatlarımız çok başarılı. Türkiye’nin her yerinde bu görevi ifa ediyorlar. Bilmediklerini öğreniyorlar, bildiklerini öğretiyorlar. Konferanslar veriyorlar. 81 vilayette, kadın ve çocuk hakları konusunda baromuz adına temsilcilikler yapıyorlar. Bunlar çok önemli şeyler” dedi.

“Önümüzdeki süreçte bu büroları daha çok açacağız” diyen Köroğlu, “ Bu nedenle bizler Çankırı halkından destek bekliyoruz. Yani bu gençlere sahip çıkmak gerekiyor. Türkiye’de özellikle Anadolu kentleri boşalıyor. Herkes memleketini terk ederken bu arkadaşlarımız okudukları şehirlerden buralara geliyorlar. Niye geliyorlar? Memlekete faydalı olmak için geliyorlar. Sadece bu görev için mi gelecekler? Hayır. Ticaret yapacaklar, siyaset yapacaklar. Bu gençlerimiz nesli tükenmekte olan insanlar bu şehirde. Bunlara sahip çıkacağız Çünkü, Çankırı’nın geleceğinin soluğu bu gençlerimizin sayesinde devam edecek ve büyüyecektir” dedi.

Açılışa katılan Milletvekili Salim Çivitcioğlu ve Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen’de hayırlı olsun temennilerinde bulundular.

 

post_views_counu Kez Görüntülendi.

Yeni Yorumlar Kapalı.