“Bürokraside zafiyete kesinlikle müsaade etmeyiz” » Karatekin Gazetesi haber kutsal yorum hürdür…
02 Kasım 2019

“Bürokraside zafiyete kesinlikle müsaade etmeyiz”

ak parti (6)Basın mensupları ile bir araya gelen milletvekili Salim Çivitcioğlu, il genelinde yaşanan sorunların çözümü konusunda gece gündüz gayret gösterdiklerini aktardı.

Gerçekleştirilen programda basın mensuplarının sorularını da cevaplandıran milletvekili Salim Çivitciuoğlu, bürokraside yaşanan sıkıntıların dile getirilmesi üzerine, “Bürokraside zafiyete kesinlikle müsaade etmeyiz. Hani Ahilik Haftası’nda pabucunu dama atma deyimi var ya.

Benim vatandaşıma sıkıntı verecek bürokrat kim olursa olsun ben karşısındayım dimdik.  Yapılan yanlışın her zaman karşısındayım. Tabiki inisiyatif kullanabilecek durumda devam eder. Fakat bu inisiyatifi vatandaşın aleyhine kullanırsa karşısında direkmen milletvekillerini bulur. Direk burada AK Partiyi temsil eden yetkilileri bulur. Yani bizim vatandaşımıza yanlış yapmak bizlere yanlış yapmaktır. Dolayısıyla sayın cumhurbaşkanımıza yanlış yapmaktır. Sayın Cumhurbaşkanımız gecesini gündüzüne katacak, bu ülke için, itibarı için uğraşacak, bürokrat ise kendi nefsine düşüp vatandaşı sıkıntıya sokacak. Yakasına yapışırım. Size bu kadar açık ve net söylüyorum. Bizden kimse böyle bir zafiyet beklemesin.

Çankırı’yı da adım adım biliyoruz. Bürokratların hepsini tanıyoruz. Kimin ne oluğunu neler yaptığının farkındayız” dedi

post_views_counu Kez Görüntülendi.

Yeni Yorumlar Kapalı.