Yarenler Finalde » Karatekin Gazetesi haber kutsal yorum hürdür…
28 Ekim 2019

Yarenler Finalde

yaren güreş (2)Türkiye Güreş Federasyonunun Düzenlemiş olduğu Deplasmanlı 1.Lig Büyükler Grekoromen güreş müsabakaları bu hafta 4 gurupta tamamlandı. B gurubunda güreş müsabakalarına Katılan Çankırı Yaren Spor Güreş takımımız namağlup olarak finallere yükseldi.
Müsabakalar hakkında bilgi veren Çankırı Yaren Spor Kulübü Başkanı İsmail Acıbunar; “B gurubunda Burdur Emniyet Sporu ve Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Spor güreş takımlarını yenerek finallere katılma hakkı kazandıklarını, 4 gurupta yapılan ve guruplarında birinci olan güreş takımlarının 9-10 Kasım 2019 tarihinde Ankara ilinde yapılacak. Finaller Sonunda , Türkiye Güreş Federasyonunun 2019-2020 1.lig Türkiye şampiyonu belli ocak” dedi.
“Teknik heyetimize, sporcularıma güveniyorum, emeğimizin karşılığını şampiyonluk ve Süper Lig’e yükselerek almak istiyoruz” diyen Acıbunar, “Çankırımız ve Çankırı Sporu daha iyi yerlere gelmeyi hak ediyor, hizmet etmeye devam edeceğiz. Ayrıca Ankara’da yapılacak finallere hemşerilerimizi davet ediyor ve finallere katılacak güreş takımlarına başarılar dilerim” dedi

post_views_counu Kez Görüntülendi.

Yeni Yorumlar Kapalı.