Kalkınma Ajansları Genel Müdürü Yeniçeri, Uygulanan Projeleri İnceledi » Karatekin Gazetesi haber kutsal yorum hürdür…
17 Eylül 2019

Kalkınma Ajansları Genel Müdürü Yeniçeri, Uygulanan Projeleri İnceledi

 

kuzka (1)Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Kalkınma Ajansları Genel Müdürü Barış Yeniçeri, Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı (KUZKA) ziyareti kapsamında Kastamonu, Çankırı ve Sinop’ta uygulanan projeleri yerinde inceledi.

 

Ziyareti kapsamında ilk olarak Çankırı Yatırım Destek Ofisi’ni ziyaret eden Kalkınma Ajansları Genel Müdürü Barış Yeniçeri, burada Çankırı Valisi Hamdi Bilge Aktaş ile birlikte ajansın Çankırı’ya ilişkin çalışmaları hakkında Çankırı YDO Koordinatörü Mahmut Oral Taşçı’dan bilgiler aldı.

 

Ziyaretine Kastamonu Valisi Yaşar Karadeniz’i makamında ziyaret ederek devam eden Yeniçeri, ardından Ajansın hizmet binasında çalışanlar ile bira araya gelerek istişarelerde bulundu.

 

Ziyaretinin son gününü ise Ajans desteğiyle gerçekleştirilen projelere ayıran Yeniçeri, Sinop’un Boyabat İlçesi’nde “Gelecek Turizmde; Turizm Boyabat’ta” Güdümlü Projesi’nin uygulanacağı alanda incelemelerde bulundu.

 

 

Kalkınma Ajanları Genel Müdürü Barış Yeniçeri’nin gerçekleştirdiği iki günlük saha ziyaretlerine Kalkınma Ajansları Genel Müdürlüğü Planlama ve Programlama Dairesi Başkanı Erdal Anık, KUZKA Genel Sekreteri Dr. Serkan Genç ile ilgili Ajans personeli eşlik etti.

 

post_views_counu Kez Görüntülendi.

Yeni Yorumlar Kapalı.