Aytaç, “1074 Çankırıspor, Çankırı halkının kulübüdür” » Karatekin Gazetesi haber kutsal yorum hürdür…
16 Eylül 2019

Aytaç, “1074 Çankırıspor, Çankırı halkının kulübüdür”

maç (56)1074 Çankırıspor teknik Direktörü Fahri Aytaç, 11 Eylül 2019 tarihinde oynanan Ziraat Türkiye Kupası maçında iyi bir oyun ve güzel bir skor elde ettiklerini aktardı.

  1. tura yükselmenin mutluluğunu yaşadıklarını da aktaran Aytaç, “Oynadığımız Türkiye Kupası 2.tur elemesinde 5-2  skor ve güzel oyunla Kastamonu İl Özel İdaresi Sporu yenerek 3.tura yükselmenin haklı gururunu tüm camia ile birlikte yaşamanın sevinci içerisindeyiz” dedi.

Tüm Çankırı’nın desteklerini beklediklerini de aktaran Aytaç, “Başta taraftarımız olmak üzere tüm emeği geçenlere yürekten teşekkür ediyorum. Bizlere inanmaya ve desteklemeye devam edildiği sürece Çankırı olarak neler yapacağımızı tüm Türkiye’ye ispatlayacağız 3.turda rakip kim olursa olsun kazanmak için sahaya çıkacağız” dedi.

 

“Zorlu ve tempolu bir sürece giriyoruz” diyen Aytaç, “Önümüzdeki hafta sonu itibariyle ikisi lig biri kupa olmak üzere bir haftada üç müsabaka oynayacağız. Kadro olarak bu tempoyu kaldırabilecek güçteyiz. Ligin ilk haftaları hedefe oynayan Sivas Cumhuriyet Üniversitesi ve Çarşamba Sporla önemli müsabakalar oynayacağız. Verdiğimiz 2 gün izinin bitiminde ilk müsabaka için hazırlıklarımıza başlayacağız” dedi

“Bizim işimiz adım adım engelleri aşarak başarıya ulaşmaktır” diyen Aytaç, “Bu başarı yolculuğunda;  kulübümüzü maddi yönden zayıflatmaya çalışan bir takım gurupların olduğunu gözlemliyor, bütün bu yapılanların, yanlışlıkların farkına varılmasını diliyorum. 1074 Çankırı Spor Kulübü Çankırı halkının bir takımıdır. Bizimde bu halka takım olarak ihtiyacımız var. Halkımızın taraftar olmasını ve bizleri desteklemesini bekliyoruz. Taraftar olarak kenetlendiğimiz sürece bizlerinde başarılı sonuçlar alma yolunda tüm gayret ve emeğimizle çaba gösterip şehrimizi en iyi şekilde temsil edeceğimizden kimsenin kuşkusu olmasın. Azimliniz, başarıya açız ve iyi bir ekibiz”

post_views_counu Kez Görüntülendi.

Yeni Yorumlar Kapalı.