Afet Bölgesinde İncelemelerde Bulundu » Karatekin Gazetesi haber kutsal yorum hürdür…
20 Haziran 2019

Afet Bölgesinde İncelemelerde Bulundu

Vali Hamdi Bilge Aktaş, geçtiğimiz günlerde Kızılırmak ilçemizde meydana gelen sel afeti sebebiyle çadırları etkilenen mevsimlik işçileri ziyaret ederek, afet bölgesinde incelemelerde bulundu.
Kızılırmak Kaymakamı Ömer Kıraç, İl Emniyet Müdürü Sadettin Aksoy, İl Jandarma Komutanı J. Alb. Hıdır Ayçiçek, Kızılırmak Belediye Başkanı Bayar Soysal, ilçe İl Genel Meclisi Üyeleri ve diğer yetkililerin de katıldığı incelemede Vali Aktaş, Kızılırmak ilçesi merkezindeki Belediye Sosyal Tesislerine kurulan 7 adet çadır ve tesis binalarında kalan mevsimlik işçilerle bir süre sohbet etti. Çadırları tek tek gezen Vali Hamdi Bilge Aktaş, işçilere bir ihtiyaçları olup olmadığını sordu. Devletin her zaman afete maruz kalan vatandaşlarımızın yanında olduğunu ifade eden Vali Aktaş’a Şanlıurfa’dan Kızılırmak ilçemize gelen işçiler talep ve sorunlarını ilettiler.
İncelemelerden sonra Kızılırmak Belediyesi’ni de ziyaret eden Vali Hamdi Bilge Aktaş ve beraberindeki heyet, inceleme ve ziyaretin ardından ilçeden ayrıldı.

post_views_counu Kez Görüntülendi.

Yeni Yorumlar Kapalı.